Görme Engelliler

Hakkında

 
Kurum Kodu : 158838
Kurum Adı : Atatürk Anadolu Lisesi
Telefon : 2122591965
Faks : 2122612073
WEB Adresi : http://besiktasataturkal.meb.k12.tr
Adres : Cihannuma Mahallesi Serencebey Yokuşu No57 İstanbul/Beşiktaş

VİZYON
Vizyon ideallerimizdir. Vizyon hayallerimizdir. Vizyon ne olmak istediğimizdir. Bundan yola çıkarak vizyonumuz; - Türk Milli Eğitimi’nin genel ve özel amaçları doğrultusunda, - Atatürk ilkelerini yaşam değeri olarak benimseyen, - Öğrenmenin değerini bilen ve öğrendiklerini sorgulayan, - Bilim ve teknolojiyi yaşamına dahil eden, - Toplumsal değerler ile evrensel değerleri bütünleştiren, - Yabancı dili, dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyebilecek düzeyde öğrenen, öğrenciler yetiştiren bir kurum olmaktır. OUR VISION In accordance with the general and specific targets of Turkish national education: Is to be an institution which brings up individuals who have accepted Atatürk’s principles; open to their environment, world and themselves; capable of enlarging the education they receive in high school in higher education and life.

MİSYON
Okulumuz BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ülkemizin her alandaki gelişmesine önderlik edecek öğrenciler yetiştiren bir ortaöğretim kurumudur. BİZ; Bilgili, becerili ve kendine güvenen, Bilgi toplumunun gereği akla dayalı değerlere sahip, Bilgi donanımı yüksek, Sorgulayan ve üretken, Önyargılardan uzak bakış açısına sahip, Değişime ve gelişime açık, Kendisi ve çevresiyle barışık, Yarınlara güvenle bakabilen, Lider ruhlu, örnek öğrenciler yetiştirmek için varız. OUR MISSION Our school, is a very important institution in which some lessons are conducted in English.The mission of our school is to bring up young people whose intellectual abilities are not limited by OSS (the Matriculation Exam for University); have developed higher reasoning skills; are adept at using technology; know how to access information; have a working knowledge of a second foreign language and sensitive to social events around them.

BAŞARILAR

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli : Doğal gaz,Kalorifer.
Öğretim Şekli : Tekli
Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:15-15:25
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi :

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE UZAKLIK 7,0 KM BEŞİKTAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE UZAKLIK 5,4 KM
Ulaşım : CİHANNÜMA MAH. SERENCEBEY YOKŞU NO:57 34353 Beşiktaş/İstanbul
Yerleşim Yeri Bilgisi : BEŞİKTAŞ/İSTANBUL