T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - Atatürk Anadolu Lisesi

Haberler

Mrt

Okulumuzun Atatürk adını alışının 67. yılı büyük coşku ile kutlandı. Okulumuzun öğretmen ve öğrencileri hep birlikte bu anlamlı günü kutladı. Kutlama sabah giriş töreninde okul müdürümüzün konuşması ile başladı. Daha sonra çatı konferans salonunda devam eden törende öğretmen ve öğrencilerimiz düzenledikleri ektinliklerle töreni gerçekleştirdi. Tüm hafta boyu devam edecek etkinliklerle öğrencilerimizin bireysel gelişimlerine katkıda bulunacak seminerler ve eğlenceli etkinlikler düzenlenecek.

Mrt

Okulumzuda 4 Mart Etkinlikleri Kapsamında Porf Dr. İlkay Kasatura'nın söyleşisine ev sahipliği yapmıştır.

Mrt

Okulumuz öğretmenlerinden Berker Okan öğrencilerimize yazarlık serüveni hakkında bilgi verdi. Okulumuz çatı konferans salonunda gerçekleşen etkinlikte öğretmenimiz çıkardığı kitaplar ve yazma süreci hakkında bilgiler verdi. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz

Mrt

Okulumuzda 4 Mart etkinlikleri kapsamında sayın Tolga İldaşer'i konuk ettik. Konuğumuz öğrencilere kariyer planlaması anlamında yardımcı olacak bilgiler paylaştı. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Mrt

4 Mart etkinlikleri kapsamında konuşma yapan Özlem Divandiller öğrencilerimize sizin yaşınızda olsam kariyer planı için neler yapardım ve neleri farklı yapardım konulu sunum gerçekleştirdi. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Mrt

Okulumuzun Atatürk adını almasının yıldönümü olan 4 Mart bu sene de okulumuzda büyük coşku ile kutlanacak. Okulumuzda düzenlenecek programların listesi aşağıdaki resimde olduğu gibidir.

Mrt

Şiir Okulda Projesi kapsamında bu sene değerli şairlerimizden Yahya Kemal Beyatlı'nın anması okulumuz öğrencilerinin ve öğretmenlerinin hazırladığı törenle okulumuz çatı konferans salonunda yapılmıştır. Büyük şairi onun şiirleriyle andık.

Şbt

28.03.2020 tarihinde yapılacak olan BAAL TALK the TALK İngilizce Güzel Konuşma Yarışması katılımcı listesi aşağıdaki gibidir. Duyurulur...

Şbt

Değerli Velimiz, Kıymetli Eğitim Gönüllümüz;

Bildiğiniz üzere Elazığ'da millet olarak hepimizi derinden üzen bir deprem felaketi yaşadık. Devlet ve özel sektörümüzün konuya duyarlılığıyla ülke genelinde pek çok kampanya düzenlendi.

Beşiktaş Kaymakamlığı olarak siz değerli ailelerimizin de kıymetli katkılarıyla aracı kullanmadan Elazığ'daki okullara adrese teslim ulaştırılmak üzere eğitim materyalleri göndermek istiyoruz. Bu konuda sizlerin de hassasiyetinden çok memnun olacağız. "Her Çocuğa Bir oyuncak" kampanyası çerçevesinde oyuncak ya da çeşitli oyun materyallerini okul müdürlüğünüze Şubat ayı içerisinde ulaştırmanız durumunda Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonuyla sizlerden gelen eğitim materyalleri, oyun - oyuncaklar kolilenerek okullara ve sınıflara ulaştırılacaktır. Yardımlarınızı ilçemizdeki resmi ya da özel tüm okullarımıza ulaştırabilirsiniz.

Şimdiden konuya gösterdiğiniz duyarlılığa teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.

Önder BAKAN

Beşiktaş Kaymakamı

Ara

Öğrencilerimiz sınav takvimine duyurular bölümünden ulaşabilirler. Çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz...

Ara

Okulumuz Münazara Kulübü öğrencilerinden Yusuf Halis ve İlkay Buse Ergin İstak Bilge KLağan Okullarının düzenlemiş olduğu Türkiye münazara turnuvasında okulumuzu temsil ettiler.

Ara

Öğrencilerimiz Ağrı'da eğitim gören kardeşleri adına yardım kampanyası başlatmış olup topladıkları yardımlar kardeşlerine ulaşmıştır.

Ara

İstiklalden İstikbale Öncü Kadınlar kitabının yazarı Fatih Andı okulumuz öğrencilerine interaktif bir seminer verdi. Katılımları için teşekkür ederiz...

Ara

Bugünkü "tıp semineri" için 2008 mezunumuz Nilüfer Uyar bizimleydi. Tıp Fakültesini kazanma süreci, üniversite dönemi ve çalışma hayatı ile ilgili paylaşımları için teşekkürler...

Ara

Mesleki tanıtım seminerlerimizin bu haftaki konuğu 2002 mezunumuz pilot Akın Ünal'dı. Havacılık/Plotaj bölümü hakkında yaptığı bilgi dolu ve keyifli seminer için kendisine teşekkür ederiz...